FAQ – časté dotazy

Jak se mohu přihlásit do Střediska volného času?

Řádným vyplněním a odevzdáním Přihlášky do SVČ. Vyplněnou přihlášku odevzdejte osobně v kanceláři SVČ. Přihlášku můžete také zaslat poštou na adresu: Středisko volného času, Obchodní akademie Olgy Havlové, Janské Lázně, Obchodní 282, 542 25 Janské Lázně

Jak se mám odhlásit z kroužku, když už se činnosti neúčastním?

Vyplněním Odhlášky do SVČ. Odhlášku odevzdejte osobně v kanceláři SVČ nebo ji můžete zaslat poštou na adresu SVČ.

Kdo se může stát členem SVČ a kdo se může zúčastnit zájmových aktivit SVČ.

Členem se může se stát žák nebo zaměstnanec naší školy, ale i cizí osoba. U nezletilých osob Přihlášku do SVČ vyplní zákonný zástupce.

Zájmových aktivit SVČ se může zúčastnit pouze člen SVČ, který odevzdal řádně vyplněnou přihlášku a byl seznámen s Vnitřním řádem SVČ a bezpečnostními pokyny.

Jak se mohu přihlásit na akci, kterou SVČ pořádá?

Sledujte nabídku SVČ na našich webových stránkách. Na akci se můžete přihlásit odesláním odesláním zprávy na email alina@oajl.cz

Kolik budu platit za kroužky?

Více informací naleznete v odkazu  Ceník , který si můžete stáhnout ZDE.

Komu a do kdy musím platbu za zájmové aktivity zaplatit?

Úhrada za účast v zájmových aktivitách SVČ ve školním roce 2019/2020 je rozdělena do dvou splátek, na každé pololetí samostatně.  Platbu za 1. pololetí je nutné uhradit do 15. října 2019, platbu za 2. pololetí do 30. ledna 2020 příslušného školního roku. Platbu proveďte v hotovosti přímo lektorovi, který ji za vás odevzdá účetní školy a přinese vám potvrzení o platbě.